نمایش 1 - 10 از 261
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
کرمانشاه میراث قدیمی ایران باستان است که در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیده است. بااین وجود، هویت و اصالت خود را حفظ کرده است. جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی در این شهر، همچون آهنربا شما را به سمت خود می‌کشاند. در این بخش از ایرانشناسی، شما را به روستای هجیج کرمانشاه، شهری در 25 کیلومتری پاوه دعوت می‌کنیم:
یادداشت، یاور اسکات
مدیریت بحران کرمانشاه بعد از جان باختن سه فعال زیست‌محیطی در اطفای حریق مراتع پاوه به فکر ارسال بالگرد افتاده است.
سیروس صادقی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار پاوه نیز در ادامه سریال استعفاهای فرمانداری از سمتش استعفا داد.
دردسرهای این پرنده‌های خودنما کار دستشان داد؛
دردسری که سارها این پرندگان زیبا برای باغات گیلاس و توت منطقه اورامانات داشته موجب شده تا افراد به شکار آنها اقدام کنند.
قابل توجه شورا و شهرداری پاوه
افسوس که در این شهر کوچک مسئولان می‌توانند اما نمی‌خواهند بدیهی‌ترین وظایف خود را انجام دهند. نتیجه این می‌شود که سه جوان تحصیل کرده که با کارآفرینی و اشتغال‌زایی دنبال روزی حلالند سنگ مسئولان مانع راهشان می‌شود
جدال شهرداری برای گرفتن سهمش از زمین های ورودی شهرک بسیج در سکوت فرمانداری شرایط سختی را برای ساکنان این شهرک رقم زده است.
ورودی شهرک بسیج پاوه به مدت سه ماه است که با تخلیه خاک و شن، مسدود شده است و هیچ اقدامی تاکنون برای رفع انسداد این ورودی انجام نگرفته است.
صاحب ملک‌های منصف گل کاشتند؛
شفیعی گفت: علاوه بر آنکه اکنون مبالغ بخشش اسفند ماه در دسترس نمی باشد اما از تاریخ ۱۰ فروردین تا به امروز بیش از ۵۶۰ میلیون تومان را از صاحبان املاک تخفیف گرفته ایم.
غیبت طولانی مدت شهردار باینگان که در محل خدمتش هم اسکان ندارد این روزها موجب نگرانی شهروندان برای اداره شهر در زمان اوج بیماری کرونا شده است.
تهدید سلامت جامعه با مجوزهای 80 هزار تومانی
اداره حفاظت محیط زیست پاوه در شرایط شیوع کرونا و با توجه به ممنوعیت فعالیت بازار حیوانات در جهان اقدام به صدور مجوز شکار خوک وحشی کرده است.

صفحه‌ها