نمایش 1 - 10 از 286
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
طرح انتقال آب "هانی کوان" به شهر پاوه پس از گذشت یک دهه تاکنون به سرانجام نرسیده است.
مسئولین شبکه بهداشت و درمان پاوه به فکر رفع مشکل تنها آزمایشگاه خصوصی شهر در این ایام کرونایی و یخبندان باشند .
پویش مردمی با هدف تقدیر از کادر بهداشت و درمان و تمامی کسانی که در عرصه سلامت مردم در دوران شیوع‌ کرونا فعالیت می کنند، در اکثر شهرستان ه راه اندازی شده است.
ظهور سبک معماری جدید که از آن به عنوان نمای رومی یاد می شود وصله ناجوری برای شهر پاوه است.
لزوم تدبیر مسئولین برای محور کرمانشاه - روانسر؛
محورکرمانشاه - روانسر به علت آمار بالای تصادفات و تلفات جاده ای یکی از نقاط حادثه خیز استان محسوب می شود که نیازمند تدبیر مسئولین برای رفع این مشکل است.
این گونه جانوری کل و بز به غیر از ماه جفت گیری در هرگونه اقدامی هرچند کوچک توسط عوامل بشر، با زیرکی متوجه آن اقدام شده ولی در فصل جفت گیری که این حیوان کاملا به اطراف خود بی توجه بوده ، متجاوزین به طبیعت از این فرصت جهت نابودی آن اقدام می کنند.
این خیابان که با یک بی‌نظمی ترافیکی روبه‌رو است می توان گفت که، کم‌عرض بودن این خیابان‌، عامل اصلی وجود ترافیک می باشد که اوضاع را برای اهالی محل وخیم کرده است.
بی تدبیری مسئولان ، شهرک بسیج پاوه را در محاصره خاک و سنگ و مصالح ساختمانی قرار داده و عبور و مرور وسایل نقلیه به این شهرک تقریبا غیرممکن شده است.
قــابــل تــوجــه مــســئولــیــن ورزش شــهرســتــان و اســتــان ڪــرمــانــشــاه که داریان مورد کم توجهی قرار گرفته است .
در شهرستان پاوه هیچ گونه صنایع تبدیلی برای این محصول از قبیل تولید رب انار تولید لواشک انار و یا تهیه آب انار موجود نیست و با ارسال به دیگر شهرستان های استان و مراکز استان کشاورزان تنها زحمت به بار رساندن محصولات را در پاوه بر دوش می‌کشند .

صفحه‌ها