نمایش 1 - 8 از 8
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
حتما بخوانيد؛
با توجه به نزديك شدن برگزاري انتخابات شوراي شهر، بر آن شديم كه افكار عمومي مردم را از شوراي شهر فعلي و آتي پاوه جويا شويم لذا در مصاحبه هايي با چندين نفر از اقشار مختلف مردم، انتظارات و مطالبات مردم از شوراي دوره پنجم در ذيل خواهد امد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی روز جمعه 7 اسفند برگزار خواهد شد که برای این دوره در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات 12 نامزد، با یکدیگر برای تصاحب یک کرسی در بهارستان به رقابت خواهند پرداخت .
جهت آشنایی افکار عمومی مردم با کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات،به صورت اختصار بیوگرافی هرکدام از آنها ارائه می گردد.
38 داوطلب در حوزه پاوه و اورامانات کاندیداتوری خود را برای انتخابات مجلس دهم از تاریخ 28 آذر ماه تا 4 دی ماه اعلام کردند که به صورت اختصار ، بیوگرافی هر کدام از این کاندیداها در پی خواهد آمد.
صبح روز شنبه 28 آذر ماه، ثبت نام از کاندیداهای مجلس دهم در شهرستان پاوه به طور رسمی آغاز شد.
اولویت های شهرستان پاوه برای پیگیری استاندار جدید کرمانشاه در گفتگوهایی با نخبگان این شهرستان اعلام شد.
سلام خسروی شهردار پاوه صبح امروز استعفای رسمی خود را تحویل رئیس شورای اسلامی شهر پاوه داده است و برای سومين بار به صورت رسمی استعفاء داد.
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم قصرشیرین در گفتگويي با خبرنگار ما با بيان اينكه نسبت به بازگشايي اين بازارچه ها خوش بين هستيم گفت: دولت تنها منتظر سياست گذاري در چارچوب قانون است كه ما نيز با نظر دولت موافق هستيم.