نمایش 1 - 10 از 14
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
سیروس صادقی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار پاوه نیز در ادامه سریال استعفاهای فرمانداری از سمتش استعفا داد.
ساماندهی معیشت مرزنشینان فراموش شد
تعلل دولت در ساماندهی مبادلات مرزی شاید یکی از دلایل اصلی اتفاقات ناگواری است که گاهی برای کولبران می‌افتد و همه را متأثر می‌کند.
قربانیان طرح بی‌فرجام سهمیه سوخت مرزنشینان؛
ساکنان روستاهای مرزی استان کرمانشاه قربانی طرح بی‌فرجام سهمیه سوخت مرزنشینان دولت شده‌اند و از سر ناچاری با قاچاق سوخت زنده‌زنده در آتش می‌سوزند.
سردار پاکپور در رزمایش هفته دفاع مقدس در ارتفاعات شاهو :
بمناسبت هفته دفاع مقدس، صبح امروز ارتفاعات شاهو، عرصه نمایش اقتدار یگان‌های نمونه سپاه پاسداران، نیرو‌های انتظامی و بسیج بود.
وعده هایی که محقق نشد
متأسفانه باید گفت که در طول دوران دولت فعلی ، شاهد این داستان های تلخ بوده ایم که مسئولین تنها زمان حال را در نظر می گیرند، و بازدید از پروژه ها و وعده های هیچ خود را به گرفتن چند عکس محدود می کنند، و یا آنکه کارنامه خالی خود را بزرگنمایی می کنند.
حتما بخوانید:
سرانجام پس از بیش از یک دهه ، بیمارستان قدس پاوه در هفته آینده افتتاح می شود.
حتما بخوانيد؛
با توجه به نزديك شدن برگزاري انتخابات شوراي شهر، بر آن شديم كه افكار عمومي مردم را از شوراي شهر فعلي و آتي پاوه جويا شويم لذا در مصاحبه هايي با چندين نفر از اقشار مختلف مردم، انتظارات و مطالبات مردم از شوراي دوره پنجم در ذيل خواهد امد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی روز جمعه 7 اسفند برگزار خواهد شد که برای این دوره در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات 12 نامزد، با یکدیگر برای تصاحب یک کرسی در بهارستان به رقابت خواهند پرداخت .
جهت آشنایی افکار عمومی مردم با کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات،به صورت اختصار بیوگرافی هرکدام از آنها ارائه می گردد.
38 داوطلب در حوزه پاوه و اورامانات کاندیداتوری خود را برای انتخابات مجلس دهم از تاریخ 28 آذر ماه تا 4 دی ماه اعلام کردند که به صورت اختصار ، بیوگرافی هر کدام از این کاندیداها در پی خواهد آمد.

صفحه‌ها