پربیننده ها

آخرین اخبار

23. آذر 1395 - 21:25   |   کد مطلب: 295431
شهروند خبرنگاری با ارسال چند تصاویر خواستار انتشار موضوع ترافیک سنگین در ورودی بیمارستان قدس پاوه به سبب نبود پارکینگ برای مراجعین به کلینیک تخصصی شد.

به گزارش هزار ماسوله، شهروند خبرنگاری با ارسال چند تصاویر خواستار انتشار موضوع ترافیک سنگین در ورودی بیمارستان قدس پاوه به سبب نبود پارکینگ برای مراجعین شد.

 

وی به خبرنگار ما گفت: به سبب آنکه مردم و شهروندان جهت گرفتن نوبت پزشکی در ساعاتی از روز به این کلینیک تخصصی مراجعه و پس از آن که نوبت خود را دریافت کردند، مجددا در ساعاتی از بعداظهر، جهت ویزیت به این مرکز مراجعه می کنند.

 

وی افزود: به جهت آنکه عدم وجود یک پارکینگ مناسب و کم عرض بودن خیابان در ورودی این کلینیک، شهروندان مجبور به پارک خودروهای خود در دو طرف خیابان می شوند.

 

وی گفت: همین امر باعث شده است که این خیابان که مسیری برای تردد خودروهای سنگین نیز می باشد، ترافیک سنگینی را به وجود آورده و تردد را برای عموم مردم با مشکل مواجه کند.

 

وی ادامه داد: حداقل کار ممکن در رفع این مشکل، پارک خودروها در یک طرف خیابان است تا تردد مردم در این مسیر آزاد باشد.

 

وی با اشاره به سیستم نوبت دهی این کلنیک نیز گفت: به جاست که سیستم مناسب الکترونیکی نیز برای این کلینیک در نظر گرفته شود چرا که مردم برای دریافت نوبت با معضلی به نام حضور اول وقت مواجه هستند به گونه ای که در ساعاتی از شب که هنوز خورشید طلوع نکرده است به این مرکز مراجعه و اسم خود را قبل از باز شدن کلینیک به صورت سنتی بر روی یک کاغذ می نویسند، و سپس با ثبت مجدد نام خود پس از باز شدن کلینیک، نوبت خود را برای بعداظهر همان روز دریافت می کنند.

 

وی تصریح کرد: گاها افرادی که نمی توانند در ساعات اولیه روز به این مرکز مراجعه کنند، شب هنگام خود را به مرکز رسانده و با ثبت نام خود، مجددا صبح فردا جهت دریافت نوبت مراجعه کرده که در این هنگام گاها باعث مشکلاتی در نوبت گیری مردم می شود.

 

وی افزود: پس از آن بعداظهر همان روز، مجددا شهروندان برای ویزیت به درمانگاه مراجعه می کنند که این خود باعث به وجود آمدن ترافیک سنگینی برای مردم می شود.

 

وی در پایان گفت: نصب یک سیستم الکترونیکی برای دریافت نوبت مراجعین در درمانگاه با این شرایط، لازم و ضروری است تا مردم یا به صورت اینترنتی و یا با مراجعه به مرکز و دریافت نوبت الکترونیکی از سیستم های مخصوص، اقدام کنند.

دیدگاه‌ها

سلام من به عنوان يك شهروند و از زبان خيلي از شهروندان كلا قيد دكتر رفتن در پاوه رو زدم.واقعا مراجعه نصف شب و ايستادن در صف طولاني در شان مردم پاوه نيست.متاسفم براي مسوولان كه همچين تصميمي گرفتن.لااقل يك شيفت آقايان دكتر را اجازه بدن در مطب ويزيت بكنند كه مجبور نشيم مريضي رو تحمل كنيم

دیدگاه شما