نمایش 1 - 10 از 14
نادر احمدي سابقه بازی در تیم های فولاد، پيكان و پاس را دارد ، با حضورش در فولاد، توانست خوب ظاهر شود و اکنون هم در تيم جوانرود كه به ليگ دسته سه كشور راه يافته است، حضور دارد.
خانم ژینو رستمی فوتبالست ارزنده و با اخلاق شهرستان پاوه وعضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران که پس ازتورنمنت روسیه بااستقبال به شهرستان پاوه بازگشت، مصاحبه ای از ایشان در ذیل خواهد آمد:
نبی الله باقریها سابقه بازی در تیم های عقاب، تراکتور سازی ، مس کرمان ، شهرداری تبریز و پرسپولیس را دارد ، باقریها با حضورش در پرسپولیس، توانست بسیار خوب ظاهر شود و اکنون هم به عنوان بازیکن در تیم بعثت کرمانشاه حضور دارد.
برای اولین بار، هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری در شهرستان پاوه تشکیل شد.
به مناسبت هفته تربیت بدنی؛
به مناسبت هفته ی تربیت بدنی وورزش امروزپنجشنبه درسالن2500نفری پاوه یک دوره مسابقه ی کشتی بین تیم های پاوه وباشگاه سجادکرمانشاه برگزارگردید.
رییس اداره ورزش و جوانان پاوه در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را حضور کلیه مردم فهیم شهرستان پاوه علی الخصوص ورزشکاران محترم- هیئتهای ورزشی شهرستان پاوه- قهرمانان ورزشی و کلیه زحمت کشان این عرصه تبریک گفت و برای کلیه همشهریان و ورزشکاران محترم آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.
سعدی توفیقی خبر داد:
رئیس هیئت کشتی شهرستان پاوه از اعزام تیم کشتی شهرستان پاوه برای اولین بار به یک تورنمنت خارج از کشور اعزام میشود
نادر کرجی خبر داد:
نماینده هاپکیدو استان کرمانشاه و غرب کشور به خبرنگار ما گفت: هاپکیدو(whf)جمهوری اسلامی ایران به ریاست استاد علیرضا یزدی زاده رسما زیر نظر سازمان کمیته بین بین‌المللی المپیک آسیا(Tafisa)رفت.
مسابقات فوتسال قهرمانی شهرستان در رده های سنی نونهالان و نوجوانان و گرامیداشت حماسه 26مرداد پاوه پنج شنبه و جمعه این هفته در محل سالن 2500نفری شهرستان برگزار گردید.
به مناسبت سالگرد حماسه 26 مرداد پاوه:
دبیر هیئت فوتبال شهرستان پاوه گفت: به مناسبت سالگرد حماسه 26 مرداد پاوه، مسابقات فوتسال در رده نونهالان و نوجوانان در پاوه برگزار می شوند.

صفحه‌ها