نمایش 1 - 10 از 398
سروان عبدی خبر داد:
رئیس پليس راهور پاوه گفت: در زمان برگزاری راهپيمايي روز قدس در پاوه محدودیت تردد ممنوع در مسیر ميدان شهدا به ميدان مولوي اعمال می شود.
دادستان پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
دادستان پاوه گفت:یک مزرعه کشت خشخاش در شهرستان پاوه کشف وانهدام شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: طی 24 ساعت گذشته بیشترین بارش باران از ایستگاه پاوه با 13میلی‌متر گزارش شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پاوه؛
حجت الاسلام امیر حسین غلامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پاوه گفت: جامعه ما هنوز به درس گرفتن از سیره عملی و اندیشه های زلال آن شهید مطهر نیاز مبرم دارد.
فرمانده سپاه ناحيه پاوه گفت: ریشه تمامی اعمال انسان اعتقادات و نیات می باشد که اعمال انسان بر اساس افکار و اعتقادات است که اگر این اعتقادات بر اساس وحی و قران باشد موتور حرکت صحیح جامعه خواهد بود.
رئيس آبفای شهری پاوه گفت: قطعي آب شرب پاوه ، بدليل سوخته شدن يكي از پمپ هاي سراب هولي بود كه در كمترين زمان ممكن نسبت به قرار گرفتن مجدد آب در مدار اين شهر اقدام شد.
شهرياري خبر داد:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: تاكنون ميزان بارش باران در شهرستان در سال زراعي جاري به 742 ميليمتر رسيده است.
نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه پاوه؛
حاج آقا غلامي گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نقش آفرینی های تاریخی خود که تحت منویات و هدایت های ولایت مطلقه فقیه و مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)امروز علاوه بر اینکه نماد افتخار ملت ایران قلمداد می شود الگوی الهام بخش و موفق آحاد مجاهدان و پویندگان آزادی،عدالت است.
مصطفي زاده خبر داد:
سعدي مصطفي زاده گفت: ان شاالله در شش ماهه اول سال جاري كليه قطعي هاي خطوط ارتباطي در بخش نوسود مرتفع مي شود.
منصور وهابي خبر داد:
دو فرهنگي از آموزش و پرورش منطقه نوسود در جشنواره الگو هاي برترتدريس مدارس عشايري حائز رتبه اي اول و دوم استان شدند.

صفحه‌ها