نمایش 1 - 10 از 729
فرماندار پاوه:
فرماندار شهرستاان پاوه گفت: ۱۲ میلیون متر مکعب آب از آبهای سد داریان و هیرویی برای کشاورزی در سطح شهرستان پاوه اختصاص یافت.
دکتر پیر صاحب:
طراح پروژه انتقال آب هانی کوان گفت: من می توانم با این شرایط؛ کمبود آب شرب پاوه را تا هفته آینده رفع کنم اما به شرطی که آب مرتبا در تصفیه خانه جریان داشته باشد تا مشکل کمبود آب شهر پاوه مرتفع و در جریان مدار قرار بگیرد اما ان شاالله با پر شدن سفره های زیر زمینی در سراب هولی در فصل بهار ؛ آب تصفیه خانه هانی کوان نیز قطع می گردد تا ادامه عملیات پروژه انجام شود.
کیوان سامیان:
کیوان سامیان مسئول واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: علایم کووید ۱۹ تا شش ماه می تواند باقی بماند!
دادستان شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از کشف ۷۰ قبضه اسلحه آمریکایی در این شهرستان خبر داد.
رئیس محیط زیست پاوه گفت: حفاظت از محیط زیست ، طبیعت و حیات وحش ، ریشه در اخلاق ، فرهنگ و اعتقادات انسان داشته و در هر منطقه ای که این سه شاخص قوی و محکم باشد به نسبت محیط زیست سالم و امن تری خواهد داشت ‌.
رئیس مرکز بهداشت پاوه
رئیس مرکز بهداشت پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از افزایش موارد ابتلاء به کرونا در پاوه خبر داد.
امام جمعه نودشه:
امام جمعه شهر نودشه با اشاره به اقدامات ترامپ اظهار کرد: رئیس جمهور فعلی آمریکا دیوانه است و ایشان کسی است که بزرگترین جنایها را در حق ملت ایران انجام داد
مسئول روابط عمومی هلال احمر استان کرمانشاه به خبرنگار ما گفت: تصادف دو خودرو در سراب یاوری ۶ نفر کشته و زخمی برجای گذاشت.
رئیس منابع طبیعی پاوه خبر داد:
سامان وسیمی افزود: به کلیه متصرفین و متجاوزین به اراضی ملی و منابع طبیعی اخطار و هشدار داده می شود که رأساً ظرف مدت 2 ماه از این تاریخ نسبت به تحویل اراضی متصرفی خود به اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه اقدام نموده در غیراین صورت برابر قانون با خاطیان برخورد خواهد شد.
معاون فرماندار پاوه:
هوشیار عبدالله زاده گفت: طراح آب منطقه ای؛ باید سازوکار مناسبی را تعیین کند که در خروجی تصفیه خانه بدون کلرزنی ؛ برای رفع آلودگی آب اقدام کند.

صفحه‌ها