پربیننده ها

آخرین اخبار

10. تير 1394 - 19:02   |   کد مطلب: 292881
در دولت تدبیر و امید انتظار بود عناصر و نیرو های ضعیف که پست های حساس حاکمیتی را اشغال کرده اند ، به کار و تخصص اصلی خود در آموزش و پرورش برگردند و مجددا آنجا را آباد کنند . متاسفانه اینچنین نشد .

در دوران احمدی نژاد افراد فرهیخته و توانمند و متخصصی در استانداری از پست های حساس اجرایی کنار گذاشته شدند . غفوری دست به دامن آموزش و پرورش شد تا این خلاء را جبران کند .افرادی برای اداره امور به استانداری مامور شدند . تعدای از آنها افراد توانا ، متدین و پاکدستی بودند و در آن دوران  امانت داری کردند و کار اجرایی استانداری را در حد توان به پیش بردند . اعتقاد آنها بر منش و کردار آن دولت بود و هم اکنون نیز در کمال صداقت وفادار هستند . اکنون نیز در جبهه اصولگرایی قرار دارند .

در کنار این گروه نیروهای ضعیفی در سایه رفاقت و رابطه  به استانداری اعزام شدند . پستی هایی کلیدی و حساس را بدست گرفتند  . بساطعلی نوری از جمله افرادی بود که چون فقط با آقای قربانی ( کار شناس مسئول انجمن اولیاء و مربیان در آموزش و پرورش )در یک اتاق  خدمت می کردند .به استانداری مامور شد ند . قربانی فرماندار هرسین شد و بساطعلی نوری  بدون هیچ تجربه ای در وزارت کشور ، راه چندین ساله را یک شبه طی کرد و بعنوان بخشدار هرسین ابلاغ گرفت . چند سالی بصورت آزمون و خطا در هرسین بر صندلی بخشداری تکیه زد.

در دولت تدبیر و امید انتظار بود عناصر و نیرو های ضعیف که پست های حساس حاکمیتی را اشغال کرده اند ، به کار و تخصص اصلی خود در آموزش و پرورش برگردند و مجددا آنجا را آباد کنند . متاسفانه اینچنین نشد . ایشان با مساعدت یکی از نمایندگان مجلس در استانداری ماموریتش تمدید شد و بعنوان کار شناس احزاب در معاونت سیاسی استانداری مشغول خدمت شد . بعد از مدتی در کمال نا باوری  پست معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری روانسر به او هدیه شد . تا این بار روانسر آباد شود . در جایی که تعداد زیادی از نیروهای متخصص و وفادار بومی شایسته حضور  دارند .آیا سزاوار بوده و هست که در حاشیه قرار بگیرند ؟

دیدگاه‌ها

کاش همچنانکه منبع این مطلب را نوشته اید نام نویسنده ان را هم می نوشتید من استنباطم از این مطلب فقط حسادت است وبس ان هم از جانب کس یا کسانی که منتظر بودند این پست به انها داده شود ای کاش این فرهنگ منحط مقام پرستی در منطقه ما برچیده مشد وشایسته سالاری جایگزین می شد اما این فقط یک رویائ است بماند ......
دوست عزیز من یه هرسینی ام که دوران بخشداری این نالایق بی کفایت رو خوب بیاد دارم. این ادمی که فقط و فقط از طریق روابطه بازی بخصوص با نمایندگان تونست و میتونه منصب بدست بیاره. هیچ توانایی در این بی کفایت وجود نداره الا چرخیدن دور و بر ستاد نماینده هایی که پیش بینی برنده شدنشون میشه. بواسطه ارتباط با اقای شعبانی بخشدار هرسین شد، بعدسریع ب کمپ اصول گراها رفت و حامی اقای زمانی نماینده وقت هرسین شد و دور بعد هم که شانس اقای احمدی بیشتر از جناب زمانی شد طرف اقای احمدی رو گرفت. و این روند برای چنین افرادی ادامه داره.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.