پربیننده ها

آخرین اخبار

16. آذر 1394 - 10:27   |   کد مطلب: 293635
رئیس اداره گاز شهرستان پاوه گفت: به دلیل وضعیت نامساعد جوی وسرمای شدید، در مناطقی از نقاط شهر پاوه از بامداد امروز گاز شهري قطع شد.

به گزارش هزار ماسوله، رئیس اداره گاز شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: به دلیل وضعیت نامساعد جوی وسرمای شدید، در مناطقی از نقاط شهر پاوه از بامداد امروز گاز شهري قطع شد.

خسروي با بيان اينكه مصرف گاز در سطح شهر پاوه روبه ازدياد بود افزود: با توجه به این افزایش مصرف، و افت شديد فشار گاز بخشهاي زيادي از شهر پاوه قطع گرديد.

وي با بيان اينكه برقراري مجدد گاز تا حدود قبل از ظهر امروز به طول مي انجامد گفت: با برقراري اين وضعيت گاز سطح شهر پاوه وصل می شود و از مردم نیز خواستار کم کردن دمای منازل مسكوني و صرفه جویی در مصرف گاز جهت قطع شدن مجدد ان هستيم.

 

دیدگاه‌ها

متاسفانه خیلی از خانه های که کونتور گاز آنان در داخل خانه است با ترفندهای مثل استفاده از فیلم رادیولوژی استفاده نامشروع می کنن و در این ایام هم مثل شیر آب گاز را رها می کنن و هیچ کس هم به فکر دیگران نیست. اداره گاز یا باید تمام کنتور ها را به بیرون هدایت کنن یا شیار کنتورها را را با چسب مخصوص پلمب کنند که در فصل سرما انسان های منصف و با وجدان ضرر نکنن. ما مطمئن هستیم که عوامل گاز هم مقداری از این قضیه با خبرن و لی فکری اساسی برای آن ندارن. جناب ازکات هم تایید کن و هم به گوش مسئولین برسانید. جزاک الله

دیدگاه شما