پربیننده ها

آخرین اخبار

25. فروردين 1399 - 21:01   |   کد مطلب: 298396
فرمانده سپاه ناحیه پاوه در گفتگو با خبرنگار ما فعالیت‌های این ناحیه را در مقابله با کرونا تشریح کرد.

به گزارش هزار ماسوله، فرمانده سپاه ناحیه پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص اقدامات انجام شده در شهرستان در مقابله با کرونا اظهار داشت: سپاه همیشه با فداکاری، ایثار و از جان گذشتگی، در برابر هرنوع مشکلی حضور داشته است.

 

سرهنگ سلطان قلی افزود: قلمرو عملکرد سپاه هم علاوه بر آنکه در کنار مخاطرات طبیعی همواره در کنار مردم بوده است در برابر تهدیدها هم گسترش پیدا کرده است.

 

وی گفت:‌ این نهاد موظف است که در خطوط مقدم و لحظه‌های ابتدایی حادثه حضور پیدا کند و یاری رسان مردم باشد.

 

وی ادامه داد: اکنون هم در این موقعیت بحرانی و شیوع کرونا از تمام ظرفیت های بسیج برای مقابله با این ویروس بهره گرفته ایم بلکه بتوانیم این بیماری را شکست دهیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: آنچه که در ابتدا در سطح شهر موجود نبود و از نیازهای اصلی مردم برای مقابله با کرونا است نبود ماسک بود که تولید آن را در اولویت قرار دادیم.

 

سرهنگ سلطان قلی افزود:‌ با تشکیل و راه اندازی کارگاه ماسک این مشکل در شهرستان مرتفع گردید به طوری که ما روزانه حدود ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ ماسک را در سطح داروخانه های شهرستان توزیع کردیم.

 

وی تصریح کرد: گندزدایی معابر سطح شهر، نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی، کمک به اصناف در خصوص کنترل بازار، در اختیار قرار دادن ماسکهای مخصوص جنگی به بیمارستان قدس پاوه، برقراری امنیت و بازرسی توسط بسیجیان در کلیه مبادی ورودی و خروجی شهرستان، همکاری با نیروی انتظامی در خصوص کنترل مبادی ورودی و خروجی سه راهی شمشیر، توزیع ۲۳۵ بسته مواد غذایی به خانواده های نیازمند، معرفی ۳۸ نفر بسیجی جهت آموزش به شبکه بهداشت برای کمک به شبکه، رصد و اشراف اطلاعاتی در خصوص بیماران کرونایی،  ایجاد شبکه مجازی خرید و فروش انلاین و خدمات رسانی و فعالیت در ایام تعطیلات از دیگر اقداماتی است که در این روزهای کرونایی انجام داده ایم.

 

وی خاطر نشان کرد: ان شاالله هرچه زودتر سایه این بیماری در کشور و منطقه پاک شود.

دیدگاه‌ها

سلام واقعا دست مریزاد و خسته نباشید به فرمانده ناحیه که با تلاشهای مداوم و پیگیری‌های که در مورد این بیماری انجام دادند و سلامت مردم شهرش براش مهم بوده که کارگاه تولید مایک راه اندازی کرده با آرزوی سلامتی برای ایشان و موفقیت های دیگر

دیدگاه شما