آخرین اخبار

14. آذر 1396 - 13:43   |   کد مطلب: 296922
فرهنگی پاوه‌ای در بیستمین برنامه معلم پژوهنده و پژوهشگران برتر به عنوان پژوهشگر برتر استان کرمانشاه انتخاب شد.

به گزارش هزار ماسوله، سعید احمدی فرهنگی شهرستان پاوه در بیستمین برنامه معلم پژوهنده و پژوهشگران برتر در سال تحصیلی 96-95 به عنوان پژوهشگر برتر فرهنگی استان انتخاب و به مرحله کشوری راه یافت.

 

سعيد احمدی از فعالان عرصه فرهنگی در شهرستان پاوه می باشد كه در زمينه های مختلف فرهنگی، با حضور فعال خود به كسب موفقيت های گوناگون در سطح استان و حتي كشور نائل امده است.

 

از تالیفات این پژوهشگر فرهنگی می توان به تجلی اشعار حافظ در ادبیات کردی (تضمین شاعران کرد از حافظ)، موفقیت تحصیلی و انگیزه پیشرفت، اصول گزارش نویسی و مکاتبات اداری، هیجان و شخصیت (مفاهیم و رویکردها)، آزمون‌های روان‌شناختی، تعارضات زناشویی و همچنین ویراستار ادبی کتابهای؛ نیازسنجی و طراحی آموزشی(کلیات و مفاهیم)، ویراستار انتشارات کتب دانشگاهی هوشمند تدبیر تهران، ویراستار انتشارات رازنهان تهران، ویراستار انتشارات بین المللی گیوا تهران و مقالات پژوهشی اشاره کرد.

 

گفتنی است در همایشی که هفته پژوهش در کرمانشاه برگزار می شود، از منتخبین استانی تقدیر بعمل می آید.

دیدگاه‌ها

باسلام واحترام خدمت سرور عزیزم جناب آقای دکتر احمدی عزیز بهای موفقیت، کار و تلاش زیاد است. همت والای حضرتعالی افتخاری برای این مرز وبوم وکسب موفقت پژوهشگر برتر استان، باعث سربلندی برای جامعه فرهنگی می باشد. از خداوند منان خواستارم در تمام مراحل زندگی توفقیق روز افزون وقلعه های پیروزی را همچنان طی نموده وسایه حضرتعالی همیشه مستدام باشد. باتشکر سیامک مرادی

دیدگاه شما