مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از فردا شاهد بارش برف و باران همراه با آبگرفتگی معابر در استان کرمانشاه خواهیم بود.
برای اولین بار در پاوه انجام شد؛
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش و در راستای اجرای یک از مصوبات آخرین نشست این شورا سه مدرسه در پاوه به صورت نمادین توسط مسئولان و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه اداره شد.
به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش؛
طرح پاکسازی مدارس توسط دانش آموزان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش در مدارس شهرستان پاوه برگزار شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمانشاه:
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: تصادف در محور پاوه به جوانرود،2 کشته و چهار زخمی بر جای گذاشت.
رئیس اداره راه و شهرسازی خبر داد:
در یک روز اخیر در شهرستان پاوه که شاهد بارش برف بودیم اما سبب مشکلاتی در راههای مواصلاتی شهرستان پاوه همچون در محور سه راهی شهدا به مریوان شد که با تلاش ماموارن راهداری مشکلات تا حدود زیادی حل شد.
اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه با همکاری هیات تنیس روی میز در نظر دارد کارگاه اخلاق در ورزش را با حضور اساتید اخلاق در ورزش کشور برگزار نماید.
فرماندار شهرستان پاوه:
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: هوشمندسازی مدارس شهرستان پاوه نشان از موفقیت شورای آموزش و پرورش و همکاری موثر انجمن اولیاء و مربیان با مدارس است.
رئیس دادگستری شهرستان پاوه:
رئیس دادگستری شهرستان پاوه گفت: آموزش قوانین و حقوق شهروندی باید از پیش دبستانی و مهدودک‌ها آغاز شود.
رب انار در منطقه اورامانات استان کرمانشاه محصولی خوراکی است که از قرن ها پیش تا به امروز تهیه می شود.
فرماندار پاوه گفت: مرحله اول طرح بافت باارزش روستای زردویی از توابع بخش باینگان این شهرستان با پنج میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
منصور وهابی خبر داد:
به مناسبت هفته ی شورای آموزش و پرورش(24دیماه لغایت30)اعضای شورای آموزش و پرورش،مدیران و کارشناسان اداره با ائمه ی جمعه شهر های نوسود و نودشه دیدار کردند .
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه در معیت اعضای شورای آموزش و پرورش از نمایشگاه دست سازه های دانش آموزان در مدرسه شهید مطهری بازدید کردند.
با حداکثر آراء شورای شهر شاهو عین الدین رحیمی بعنوان شهردار جدید شهر شاهو معرفی شد.
فرماندار پاوه
فرماندار پاوه گفت: تاکنون 24 میلیارد ریال تسهیلات بابت تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده از زلزله 21 آبان در این شهرستان پرداخت شده است.

صفحه‌ها